kbox – Gelecekten İlham Alır

Pabeda ve Dokuzbayt bilgi teknolojilerinin ortak bir girişimi olan kbox, 2019’de İstanbul’da kuruldu. IOT ve otomasyon sistemleri üzerine yenilikçi çözümler üreten kbox, KNX gateway’ler alanında sahip olduğu 10 yılı aşkın tecrübesiyle akıllı ev klima otomasyon sistemleri üretiyor ve geliştiriyor.

Mevcut teknolojilerin çözemediği sorunların üzerine gitmek için çalışıyor ve ürettiğimiz pratik çözümlerin kolay erişilebilir olması gerektiğine inanıyoruz. Bunun için, dünyada kısıtlı sayıda ve yetersiz olduğunu düşündüğümüz KNX gateway ve akıllı ev klima sistemleri üzerine kurduğumuz AR-GE laboratuvarımızda yeni teknolojiler deniyor ve günümüz teknolojisini geleceğe taşıyoruz.

Hedefimiz, yüksek kalite ve alanında tek KNX gateway çözümlerimizle yalnızca yerel pazarda değil, uluslararası pazarda da fark edilmek ve nihayet bir dünya markası haline gelmek. Hedefimize ilerlerken gelecekten aldığımız ilhamla müşterilerimize daha konforlu bir yaşam alanı sunmak için yenilikçi teknolojiler geliştiriyoruz.

Gelecek, tüm insanlık için olağanüstü fırsatlarla dolu. Mevcut bilgimiz daha iyi seçenekler sunarken neden daha azıyla yetinelim ki? Daha kaliteli bir yaşam alanı için sizleri kbox’ın konforlu dünyasına davet ediyoruz.

Firmamız ve kbox KNX gateway ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bize ulaşın!